Gizlilik Politikası
Bu Gizlilik Politikası (“Gizlilik Bildirimi”), kişisel verilerinizin toplanması, işlenmesi, üçüncü kişilerle paylaşılması, muhafaza edilmesi, güvenliğinin sağlanması konularını ve bu konular ile ilgili olarak sahip olduğunuz haklarınızı açıklamaktadır. (biyenisi.com) Biyenisi ayrıca General Data Protection Regulation (GDPR) regülasyonuna uymaktadır.
biyenisi.com bundan sonraki kısımlarda “Site” olarak bahsedilebilir.
1. Site’ye üye olurken size SMS ve e-Posta ile kampanya, duyurular alıp almak istemediğinizi soruyoruz. Kabul etmeniz durumunda size belirli aralıklarla kampanya, tanıtım, duyuru ve promosyon gibi amaçlarla SMS ve e-posta gönderiyoruz. SMS ve e-posta duyuruları talep etmemeniz durumunda size asla bu kanallar aracılığıyla tanıtım gönderileri göndermiyoruz. Siparişiniz, destek talepleriniz ve üyeliğiniz ile bilgiler bu kapsamın dışındadır.
2. Türkiye Cumhuriyeti, Amerika Birleşik Devletleri, Rusya Federasyonu ve Avrupa Birliği üyesi ülke mahkemeleri talep etmediği sürece; üye olurken veya üyeliksiz alışveriş yaparken bizlere bıraktığınız ad, soyad, adres, telefon ve eposta gibi kişisel bilgilerinizi asla üçüncü şahıslara satmıyoruz, paylaşmıyoruz.
3. Unutulma hakkınıza saygı duyuyoruz, talep etmeniz durumunda kayıtlı olan tüm bilgilerinizi veritabanımızdan tamamen siliyoruz.
4. General Data Protection Regulation (GDPR) regülasyonuna bağlıyız. Bu regülasyon gereğince verilerinizi talep edebilir, indirebilir ve tamamının silinmesini talep edebilirsiniz.
5. biyenisi.com sunucuları Türkiye’de bulunmakta ve Türkiye’den yayın yapmaktadır. Üye olurken veya üyeliksiz alışveriş yaparken bıraktığınız bilgilerin Türkiye’deki sunucularımızda tutulacağını bilmenizi isteriz.